Finanční příspěvek pro oblasti postižené tornádem

Vážení spoluobčané, obracíte se na nás s možností poskytnutí finančního příspěvku. Protože vyhlášení oficiální sbírky je právně velmi náročné, rozhodlo zastupitelstvo obce Železné poskytnout příspěvek ve výši 50 000 Kč. Pokud se k naší iniciativě chcete připojit, rádi přivítáme váš příspěvek.

Vážení spoluobčané, obracíte se na nás s možností poskytnutí finančního příspěvku pro tornádem postižené obce na Hodonínsku a Břeclavsku. Protože vyhlášení oficiální sbírky je právně velmi náročné, rozhodlo zastupitelstvo obce Železné poskytnout příspěvek ve výši 50 000 Kč. Pokud se k naší iniciativě chcete připojit, rádi přivítáme váš příspěvek. Ten je možno složit pouze hotově, do pátku 2. 7. na Obecním úřadě v Železném. Celkovou částku doručíme do konkrétní obce a darujeme konkrétním příjemcům. O využití budete informováni.

Pokud máte zájem nabídnout pomoc materiální či jinou, momentálně bude nejvíce zapotřebí stavební materiál, řemeslnické a stavební práce nebo doprava.

S nabídkami pomoci se obracejte na obecní úřad v Železném.

Příspěvky budeme přijímat v době:

• PONDĚLÍ: 8:00 - 13:00
  • ÚTERÝ: 8:00 - 13:00
  • STŘEDA: 17:00 - 20:00
  • ČTVRTEK: 8:00 - 13:00
  • PÁTEK: 8:00 - 13:00
Datum vložení: 28. 6. 2021 8:17
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2021 13:04
Autor:

Upozornění pro občany

Město Tišnov upozorňuje na UZAVÍRKY, více info zde.

Pohlednice a dotyková pera vč. propisky obce Železné k prodeji na OÚ Železné, v místním obchodě a v TIC Tišnov.

Pohledy a pera

Nové informace ke třídění plastů! Více info zde.

Pozvánky:

Svoz

Svoz odpadu v roce 2021

Počasí dnes:

27. 7. 2021

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Obec v zimním období 2016