Upozornění občanům

Vážení občané Tišnova a okolních obcí,v posledním týdnu došlo ke třem vloupáním do objektů.
Městská policie Tišnov žádá o maximální ostražitost a pozornost při zajištění objektů, domácností a firem.

Vážení občané Tišnova a okolních obcí,v posledním týdnu došlo ke třem vloupáním do objektů - dvou rodinných domů a jedné firmy. V jednom případě se jednalo o rodinný dům v Předklášteří. K vloupání došlo vždy ve večerních nebo nočních hodinách, a to i za přítomnosti spících majitelů domu.

Na základě uvedeného Městská policie Tišnov žádá o maximální ostražitost a pozornost při zajištění objektů, domácností a firem. V případě jakéhokoli podezření nebo případného zjištění informací vedoucích k dopadení pachatele nebo pachatelů volejte na linku PČR tel. 158 nebo na linku MP Tišnov tel. 603577252.

Ve spolupráci s PČR činíme mimořádná opatření za účelem dopadení pachatele.

Jiří Sokol, vedoucí strážní MP Tišnov

Datum vložení: 24. 2. 2022 11:53
Datum poslední aktualizace: 24. 2. 2022 11:55
Autor:

Informace obce

Železňák

zde

Pohlednice a dotyková pera vč. propisky obce Železné k prodeji na OÚ Železné, v místním obchodě a v TIC Tišnov. Pohledy a pera

dnes, čtvrtek 7. 7. 2022
pátek 8. 7. polojasno 17/11 °C